12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyamda At Almak İçin At Çiftliğine Gitmek

Rüyamda At Almak İçin At Çiftliğine Gitmek

Rüyamda At Almak İçin At Çiftliğine Gitmek

Rüyamda At Almak İçin At Çiftliğine Gitmek, rüya sahibi için, bir çok isteklerinin arasından en çok istediği bir hayalinin gerçekleşeceğine, çabaları sonucu elde ettiği kariyere ve makama işaret eder.

Rüyada Kahverengi At Almak Yorumu

Rüyada Kahverengi At Almak: Muradın ve hayallere ulaşılacağı na işaret eder. Rüya sahibi için, hayatında engel olacak bütün engelleri kişinin aşacağına, yaşamla ilgili hayallerini, ümitlerini kaybetmeyeceği ve hayata olan bağlılığı ve yaşama sımsıkı sarılacağına rivayet eder.

Rüyada Kahverengi Alnı Ak At Almak Yorumu

Rüyada At Kahverengi, Alnı Ak At Almak, kazanılacak başarı, huzur, sağlık, şöhret, kazanç, edinilecek malın ve hayırlı işlerin, umutların gerçekleşmesi ve bu başarılarının ödüllendirilerek toplum tarafından tanınacak bir kişiliğin yolunun açılmasına yorumlanır.

Rüyada Genç Güzel Bir At almak

Rüyada Genç Güzel Bir At almak, Büyük çabalardan sonra hedefinize ulaşacağınıza, Çalışarak istediği başarıyı elde edileceğine tabir edilir. Rüya sahibi için uğurlu sayılır. genç at evinize gelecek hediyeye işaret eder. GENÇ TAYIN KIR OLMASI: şana, şöhrete, Rengi siyahsa: mala ve izzete, doru bir tay ise: refaha, kuvvete, Al renkli bir tay ise: iman, din, inancının bütünlüğüne, kül renkli tay: hastalıklara ve acılara rivayet eder.

Rüyada Kahverengi At Görmek Nedir?

Rüyada Kahverengi At Gören kişinin, zafer kazanacağına, başarıya, çalışmalarının karşılığını almaya, parasal açıdan rahat olacağına, manevi yönden güçlü ve huzurlu olacağına işaret eder. Sözü yerde kalmayan, adı toplum tarafından bilinen, çevresinde oldukça güçlü insanların olacağına, mert, heybetli, yiğit bir kişiliğe rivayet eder.

Rüyada At Görmek Nedir?

Rüyada At Görmek ise, erilecek murada, kişinin hayatındaki güzel değişikliklere, mutluluğa, hayırlı eşe, hayırlı kısmete, uğura yorumlanır.

Kerim’ in Rüyası

Rüyamda at almak için at çiftliğine gittim. Abim oradaki yetkililere söylediğini, sadece benim verecekleri atı alıp gelmemi telefonda bana söyledi. Bende atı ev mi götürmem gerektiğini söylediğimde evin koşu olacak yerden uzak olduğu için iş yerimize getirmemi söyledi ve ben o ata binerek atı iş yerimize getirdim. At kahverengi, alnı ak, genç ve çok güzel bir at. Tabirini yapabilir-misiniz

Kerim’ in Rüya Yorumu

Sevgili Kerim rüyanızda işaret eden, abinizden size gelecek bir hediyeye ve sizin mutluluğunuza, ailenizin desteğiyle sizin çabalarınızla hak ederek alacağınız bir kariyere, huzura ve mutluluğunuza işaret eder. Elde edilen başarının sizin ve ailenizin saadetine huzuruna yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Ruyamda karacigerimi aldilar geri takacakmisiniz dedim takacagiz dediler takmadilar.Uyandigimda bile agrisini hissettim baya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.