26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Şeytanlı Rüya Yorumları

Şeytanlı Rüya Yorumları

Şeytanlı Rüya Yorumları

Okuyucularımızın gördüğü 3 tane şeytanlı rüyanın yorumunu ” Şeytanlı Rüya Yorumları” başlığı altında yayımladık.

Rüyada Annenin Şeytan Olduğunu Görmek

Rüyada annenin şeytan olduğunu ve rüya sahibine bakarak sesler çıkarması, kişinin ailesine yapılmış bir sihire veya ailedeki iman eksikliğine, inancın zayıflığına işarettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin Allah adını anarak edilen yalan bir yemine ettiği yalancı şahitliğe yorumlanır.

Eda Ben Rüyamda sabahın 7 siydi uyumak için odama geçmiştim o sıra yatağımın üstünde sayfası açılmış bir kitap gördüm yanına gittim yeşil Arapça yazıların üstünde elimi gezdirdim Arapça okumasını bilmiyorum ama rüyamda okuyabiliyordum o duânın üstünde ise Türkçe şeytana tapma duâsı yazıyordu onu gördükten sonra korktum tam sağ elimle kitabı kapatıyordum ki elim yamuldu kapatamadım arkamı döndüm odadan çıkmaya çalıştım çıkamadım illaki okicaktım pes ettim yere oturdum kitabı önüme aldım duâyı okumaya başladım ben okudukça odam dahada yeşil oluyordu kendimi tam kaptırmıştım sarsıla sarsıla kasvetli bir sekilde okurken tam sonuna gelmiştim bitirmek üzereydim o sıra abim odama daldı üstüme atladı ” napıyosun sen” diye bağırdı sonrada Arapça tövbe anlamında bir kelime söyledi kitabı kapattı. Sonra annem babam odama girdi kitap tekrar açıldı busefer sayfasında ” bu duayı okuyan kişi hoca dilana gitsin yoksa musallat olacaklar yazıyordu.” Dilan hoca kim bilmiyorum neden böyle bişey dedi hiç bilmiyorum. Ne anlama geldiğini de ne kadar araştır-samda bir sonuç alamadım.

Rüyanın Yorumu

Bismillah

Rüyanız hayırlara karşı gelsin Amin.

Önümüzdeki günlerde bir işe başlayacağınıza veya yeni bir uğraş içine gireceğinize fakat bu işi yaparken hak yemek, haram yemek yada bencillik ederek birtakım şeyleri kendi elinize geçirmek isteyeceğinize işaret etsede son anda ailenizin sizi bu yoldan çevirmek için büyük çaba harcayıp, başınızın bela girmesini ve Allah katında ve gerçek hayatta affı mümkün olmayacak bir günahtan koruyacağına tabir edilir. Rüyada Yeşil kuran yazısı görmek, yapacağınız işe, Rüyada yeşil Arapça yazıların üstünde eli gezdirmek, elinize geçeçek helal kazanca işarettir.

Gitmeniz istenen hoca ise başınıza açtılmış beladan sizi kurtarmak için yardım edecek, konusunda ehil bir insanın varlığına yorumlanır.

 

 

Murat rüyamda evde şeytanlar vardı kendi ailemide gördüm evde bizleri rahatsız ediyorlardı biz besmele çekerken bizi oyalama çalışıyorlardı dua ederken de arkadan gıdıklıyorlardı en sonun da onlara ” Allah sizi elbet cezalandıracaktır,  yeriniz cehennemdir. ” dedim ve uyandım lütfen cevap verin bide o gün cuma idi namaza gitmeyide unutmuştum

Rüyanın Tabiri

Hanenize girecek kötü niyetli insanların, aileniz içine çıkarmaya çalıştıkları geçimsizliği ve fitneyi önceden fark edip o insanları evinizden, silerek zara verip aranıza fitne sokmadan uzaklaştırmaya çalışacak, o insanların ailenize olan yanlış etkilerini açığa çıkaracağınıza işarettir. Fakat, Rüyada Cuma Namazına gitmeyi unutmak, sizin bu insanların bir-tanesinden gelecek olan zararın farkına varamayacaksınız, yaşanacak olayların telaşesi size hak yolunda yaptığınız ibadetinizi unutturacak kadar meşgul edeceğine tabir edilir.

 

Mehemmed Ben uykumda şeytan insanları alt ederken ordaydim ve sonra ona dedim ” bana hic bir şey yapamazsin. ” bana gel o top halinde karnima girdi ben onu dartip cikardim ve doverek boğmaya başladım sonra onun dişlerimle boynunu kopararak oldurdum.

Yorum

İnsanlar arasındaki kötülükleri ve çevrenizdeki birtakım insanların yanlış yola sapanlarla işbirlikcilik yapması, sizin bu yanlışı görüp deşifre ederek, tekbaşınıza, yapılan kötülüğün karşısında duracak ve yanlış yapanı insanla birlikte, safına kattığı insanlarıda durduracaksınız. Büyük bir felakete yol açacak olan kişiyi ellerinizle yok edeceksiniz.

Tavsiye:

Mehemmed bey çalıştığınız işyeri veya birlikte yol aldığınız çevrenizdeki insanların arasından çıkacak kötü bir insanı durduracaksınız ama dikkatli olmanızı tavsiye ederim, gözlemleriniz ve dürtüldüğünüzün kurbanı olmayın o kişi her kim ise kendi çıkarları için bir çok kişiyi kullanmaktan geri durmayacak güçlü bir çevresi olan, biraz esprili şirinlikleri ile çevresindekileri kolayca etkiliye bilen bir insan. Yaptığın herşeyi belgelendirmeyi unutmamanızı tavsiye ederim.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

4 Yorum

 1. Sa ben uyumuyordum gözüm kapalı uyumaya calisiyordum aklima dini seyler geldi bende dusundumki seytan Allahin bir oldugunu bilmiyormu diye aklima geldi tam o an biri gelmis gibi hissetim gözümü açtım ve kapiya baktim annem seytan olmus bana bakarak kısssss diye bi ses cikardi ben o an felak nas suresini okuyacaktim ama okuyamadim dilim tutuldu
  Ama uyumuyordum nasil oldu bu
  Anlami nedir bide babamla beraber yatiyodum

  • Uyur uyanık arası Aklınıza Dinsel bir şeyleri düşünmeniz, Şeytanın Allah’ın Bir olduğunu sorgulamanız, o an içinizde birinin geldiğini hissetmeniz, kapıya baktığınızda annenizin şeytan olduğunu görmeniz, Felak, Nas surelerini okumak isteyip okuyamamanız, dilinizin tutulması ve bu rüyayı babanızla yatarken görmeniz, buna halk arasında al basması veya kara basan denir. Babanızın yanınızda olması sizi daha büyük bir korkudan kurtarmış, bu durumun manası evinizdeki kötü enerjiye işarettir. İçinize fesat fitne düşmesine sebeptir, İnsanın uyur uyanık arasında olduğu dönemlerde ve yatış şekli, sırt üstü olduğunda, kötü enerji, “ halk arasında al-basması, karabasan olarak da bilinen“ sıkıntı ve korku verir, bu gibi durumu yaşamamanız için yan yatmanızı ve mutlaka yatağa yatmadan Nas, Felak Surelerini okumayı ihmal etmeyin. Unutmayın Allah insanı yaratırken bütün yarattıklarının üstünde yaratmıştır. Dualarınızda mutlaka, Allah’ım beni ve ailemi, kötülerden, geçmişte yapılan cümle hatalardan, alınan beddualardan, gelen şeytanın şerrinden sana sığınırım, diyerek dualarınıza okuyun. Çok büyük geçmiş olsun.

 2. ruyamda surekli seytani ruyalar goruyorum. Beni rahatsız ediyo sanki benle zorla ilşkiye giriyormuş gibi oluyor. Ve bu gibi ruyaları surekli goruyorum. Ruyamda surekli seytan gormek, bana cinsel anlamda zarar vermesi neye yorumlanıyor.

  • Berjin hanım Rüyada şeytanın cinsel tacizde bulunması, sizin imanınızdaki eksiklige ve dini inancınızdaki şühelere tabir edilir.
   Tavsiye; bol bol dua okuyun, evinizde sık sık temizlik yapın, üç harfliler dagınıklıkları sever, aklı karışık bunalımda olan kişilere daha yakın olurlar, ail içi kavgalardan, dedikodu yapılan ortamlardan uzak durun ve sakin olmanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.