22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Videolar / Bitkiler De Acıyı Hissediyormu ?

Bitkiler De Acıyı Hissediyormu ?

Bitkiler De Acıyı Hissediyormu ?

Son zamanlarda bitkilerin acı duyup duymadığı merak konusu deneyler yapılıyor hakkında, her gün yeni bir teori geliştiriyor. İzleyeceğiniz videoda bitkilerinde acı çektiğini ıspatlamaya çalışıyorlar ,Atalarımızdan gelen bir söz vardır“ Yaş kesen baş keser“ bence canlı olan her şey acı çeker. Dikkat edelim bitkilerin acı Çektiğini, veya sevildiğini anlamamız mümkündür. Evde beslediğimiz çiçeklerinizi sularken veya günlük olarak onlarla biraz sohbet edin konuşun. Delimisin diyenler Çıkacaktır ama olsun bir süre sonra sevdiğiniz çiçekleriniz daha canlı ve daha çok çiçek açacaktır. Her canlının kendine göre verdiği bir tepki vardır. İnsanların her canlının verdiği ayrı bir tepki olduğunu ve bu tepkimenin yanlış anlamamalarını hatırlatmak istedim. Bitkilerin mevsiminde açması veya küstüm çiçeğine dokunduğumuzda yapraklarını kapaması, çiçeklerin mevsiminde açması hepsi bu doğal dengenin bir parçası. Allah’ın yarattığı nefes alan her canlı acıya, sevince, sevgiye cevap verir. Bunu anlamak için biraz dikkatli bakılması yeterlidir.

Küstüm çiçeği üstünde yapılan deneyde bilim adamları, araştırmacılar, bitkilerin acı çektiğini kanıtlamaya çalışıyorlar, önce herhangi bir ilaç vermeden yapraklarına dokunulan bitki hemen yapraklarını kapıyor bu özelliğinden dolayıdır ki küstüm çiçeği adını alır, deneyin devamında bitkiye verilen ilaçın etkisiyle bitki yapraklarını kapatmıyor bu şekilde. Bu şekilde bitkilerin acı çektiği deneyi ispatına gidiliyor.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

En Güzel İlahiler , en güzel ilahi videolarından bir

En Güzel İlahiler

En Güzel İlahiler  2017 – 2018 YÜREK YAKAN İLAHİLER EN GÜZEL SEÇMEKARIŞIK İLAHİLER İslam dininin …

1 Yorum

  1. Çok ilginç valla bitkilerde hissediyor demekki herşeyi herşeyden çnce insanlar insanları katlediyor onlar için birşey yapılması lazım burakınki bitkilere bile acıdım adm çakmakla yakınca 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.