22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Videolar / Allah’ın Mucizeleri Bebeğin Bacağında ‘Allah’ Yazıyor!

Allah’ın Mucizeleri Bebeğin Bacağında ‘Allah’ Yazıyor!

Allah’ın Mucizeleri !

Şüphesizki Allahın mucizeleri bitmez ezan sesiyle birlikte bacağında arapça Allah yazısı çıkan bebek Dağıstan da dünyaya gelen bebeğin bacağında allah yazıyor binlerce Rus bebeğin ziyaretine gidiyor.

Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeğin ,  vücudundaki ayetlerle ilgili yazılar çocuğun doğuşundan hemen sonra ortaya çıkmaya başladı. Ria Novosti ajansının haberine göre başlangıçta bebeğin vücudunda beliren ufak morluğun geçmesiyle beraber Arapça “Allah”yazısı ortaya çıktı budurumun sıradan birşey olmadığını kavrayan aile şaşkınlık içindeydiler. Bu durumu herkezten saklayan aile, çocuğun vucudunda  “Yazılarımı insanlara gösterin” cümlesini görünce, çevrelerindeki insanlara göstermeye başladılar.

 

Çocuğun bulunduğu köydeki hemşirelik yapan Saida Rasulova, böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını, bu durumun tıbben bir açıklamasının olmadığını şeklinde konuştu.

Çocuğun vucundaki kızarmayı anlayamayan aile zamanla çocuğun ateşi yükseldiğini ve o esnada da çocuğun bacağında Allah yazısının Arapça olarak belidiğini söylediler. Çocukları Ali`nin bu durumunun duyulması üzerinde. Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeği görmek i,çin akın akın gelen insanlar, çocuğun ailesinin evinin adeta kutsal bir yer haline geldiğini söylüyorlar. Bu durumun bütün basın yayın organlarının gündeminde mucize haber olarak  konu edildi.

Hikmetinden sual edilmez denilen nokta bu olsa gerek. Doktorların bu durum hakkında açıklamalarıda günlerce Türk ve Rusya basınında İslam aleminde geniş yankı buldu. Ailenin yalan söylediğini ve o Hint kınası ile yazılmıştır denildi ama bir netlik kazanma.

Bu mucize bebek hakkında daha fazla bilgisi olan varsa bizlere iletişim köşemizden ulaşa bilir. Hatta konuyla alakalı netlik kazanmış bir bilgisi olan varsa. İslamrüzgarı.net iletişim köşesine mesaj bıraksın. Sosyal paylaşım sitesin youtube de dönen bu videoyu silerle paylaşmak istedik. Mucize Bebeğin Bacağında ‘Allah’ Yazıyor! başlığı altında.

Sayın okurlarımız Mucizeler saymakla bitmez bizler yayımlarımızda paylaştığımız haber video lardan emin olmadıklarımızı siz okurların yorum larına acıyoruz. Yanlış olan haber veya video varsa silerin kaynak göstererek mesaj şeklinde iletişim köşemizden yada haberin en altında yer alan yorum köşesinden bizlere ulaştıra bilirsiniz.

Zira  Enam Suresi, 109. Âyet kerimede

109. veaḳsemû billâhi cehde eymânihim lein câethum âyetuh leyu’minunne bihâ. ḳul inneme-l’âyâtu `inde-llâhi vemâ yuş`irukum ennehâ iẕâ câet lâ yu’minûn.

DİYANET MEALİ

Kendilerine bir mucize gelirse ona mutlaka inanacaklarına dair kuvvetli bir şekilde Allah´a and içtiler. De ki: Mucizeler ancak Allah katındandır. Ama mucize geldiğinde de inanmayacaklarının farkında mısınız?

buyurmuşlarki bizde bu Mucize Bebeğin Bacağında ‘Allah’ Yazıyor! haberini yayınladık.

 

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

En Güzel İlahiler , en güzel ilahi videolarından bir

En Güzel İlahiler

En Güzel İlahiler  2017 – 2018 YÜREK YAKAN İLAHİLER EN GÜZEL SEÇMEKARIŞIK İLAHİLER İslam dininin …

1 Yorum

  1. bu tarz konulara TV de baktıgım bir programdan dolayı hiç inanmıyorum inanasımda gelmiyor zaten 🙂
    ama genede büyük konuşmayalım Süpanallah diyelim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.