22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Videolar / Mucizenin Böylesi Et Yiyen Bitkiler

Mucizenin Böylesi Et Yiyen Bitkiler

Mucizenin Böylesi Et Yiyen Bitkiler

Allahın kermatinden sual olunmaz işte böyle bir keramet daha; Mucizenin Böylesi Et Yiyen Bitkiler videosunda yeralan bitki, bu bitkilerin sadece üstüne konan canlıları kapan gibi yapraklarını kapatarak yer. bu bitkiler eti sindirebilecek bir yapıya sahiptirler.Dünyada var olan her canlının, her nesnenin bir yaradılış amacı vardır. Bu bitkileri olağanüstü bitkiler olarak değerlendirilirler. Toprağı az olan bataklık alanlarda yaşayan böceklere, gereksinimleri olan bağzı, vitaminleri alsın diye, böyle bir özellik vermiş yaradan, haklarında cok şey bilinmesede, araştırmacılar, bu muhteşem bitkileri araştırmaya devam ediyorlar.

Mucizenin Böylesi Et Yiyen Bitkileri, konu ettik, farklı bir konu Allahın mucizesi bu olsa gerek hercenlının yaşaması için rıskını veren Yaradan, etyiyen bitkilerin yaşamını sürdürmeleri için gereken vitaminleri alması için, bu bitkilere böyle bir özellikle yaratmış. Araştırmacılar, bu bitkilerin özelliklerini anlamaya çalışıyorlar.

Et yiyen bitkilere örnek verecek olursak;

1. Suibriğigiller: Bu bitkilerin yaprakları bir tüp şeklini andırır. Ve bu tüpün içi sindirim sıvısı ile doludur. Yüzeyine konan bitkiler yüzeyin kaygan olması nedeniyle kayar ve sindirim sıvısının içinde boğularak ölürler. Bu sıvının içeriği hakkında hala net bir bilgi yoktur.

2. Sinekkapan Bitkisi:  Yapraklarının yüzeyi tüycüklerle kaplıdır ve bu yüzeye böcek konduğu anda hızlıca kapanır ve böcek içeride hapsolur. Etçil bitkiler arasında en çok bilinen bitki türüdür.

3. Güneş Gülü Bitkisi:  yüzeyi tüycüklerle kaplıdır. Böcekler yüzeyine kondukları zaman yapışkan bir sıvı salgılar ve kaçmalarını engelleyerek böceği yakalar.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

En Güzel İlahiler , en güzel ilahi videolarından bir

En Güzel İlahiler

En Güzel İlahiler  2017 – 2018 YÜREK YAKAN İLAHİLER EN GÜZEL SEÇMEKARIŞIK İLAHİLER İslam dininin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.